КИЇВ (QHA) -

Колишній народний депутат Олесь Доній в ексклюзивному інтерв'ю QHA назвав доречними пропозиції голови Меджлісу кримських татар, народного депутата Рефата Чубарова щодо постанови про незаконні вибори президента Російської Федерації в анексованому Криму.

За словами Донія, пропозиції Чубарова не приймати запрошень від офіційних осіб РФ і не здійснювати візити в Росію, є абсолютно логічними.

— Відповідно, все, що пов'язано з виборами, не повинно визнаватися Києвом. Я думаю, що пропозиції, які вніс народний депутат, глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, дуже доцільні. Пану Чубарову, як нікому, відомо про ситуацію в Криму, в якій опинилися кримські татари.

Я вважаю ці дві пропозиції доволі доречними, єдине, що хочу відзначити ще, що ця ініціатива має давно надходити від державних структур, — сказав він.

Доній також висловив жаль з приводу того, що Україна має торгівельні відносини з Росією.

Раніше повідомлялося, що у Верховній Раді України було ухвалено постанову, що стосується незаконних виборів президента Російської Федерації в анексованому Криму, куди увійшли пропозиції глави Меджлісу кримськотатарського народу, народного депутата Рефата Чубарова.

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада України закликала міжнародне співтовариство вжити заходів, щоб застерегти владу Російської Федерації від проведення виборів президента РФ в окупованому Криму і Севастополі.

За ухвалення відповідної постанови проголосувало 255 депутатів. Проект постанови подав глава фракції «Народний фронт» Максим Бурбак.

QHA