КИЇВ (QHA) -

У Верховній Раді України ухвалили постанову, що стосується незаконних виборів президента Російської Федерації в анексованому Криму, куди увійшли пропозиції лідера Меджлісу кримських татар, народного депутата Рефата Чубарова.

Як повідомляється на Twitter сторінці Верховної Ради, постанова має назву "Звернення Верховної Ради України до міжнародного співтовариства у зв'язку із підготовкою незаконних виборів президента Російської Федерації на тимчасово окупованій частині території України — в Автономній Республіці Крим та місті Севастополь".

Нардеп Чубаров на своїй сторінці у Facebook повідомив, що завдяки підтримці колег-депутатів, що увійшли до постанови пропозиції, істотно підсилюють її зміст:

Опубліковано також і текст самої постанови.

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада України закликала міжнародне співтовариство вжити заходів, щоб застерегти владу Російської Федерації від проведення виборів президента РФ в окупованому Криму і Севастополі.

За ухвалення відповідної постанови проголосувало 255 депутатів. Проект постанови подав глава фракції «Народний фронт» Максим Бурбак.

QHA