ЄРЕВАН (QHA) -

Учасники акцій протестів у Вірменії заблокували декілька основних державних установ у містах Гюмрі та Ванадзор.

В Гюмрі активісти перекрили дороги, які ведуть до обласної адміністрації. Вони проводять сидячий страйк біля будівель обладміністрації та мерії і не пускають працівників.

У Ванадзорі протестуючі також перекрили входи до обладміністрації та мерії, проте окрім цього, заблокували також центральну вулицю.

QHA повідомляло, що сьогодні вранці, 2 травня, учасники акцій протестів у Єревані заблокували основні дороги і під'їзд до аеропорту «Звартноц». Окрім траси в аеропорт, перекритий також центр міста і дороги, які зв'язують його з околицями.

Раніше з ранку 25 квітня у Єревані відбулися акції протесту проти чинної влади. Нікол Пашинян закликав активістів не залишати барикади.

До протестувальників приєдналися вірменські військові. На кадрах, поширених світовими ЗМІ, видно, як військові братаються з протестувальниками.

Причиною акцій протесту послужило обрання на спеціальному засіданні парламенту екс-президента Вірменії Сержа Саргсяна прем'єр-міністром країни. За кандидатуру політика проголосувало 77 депутатів Національних зборів, проти — 17. Вірменія, таким чином, перейшла до парламентської форми правління після ухвалених конституційних змін.

Джерело: Sputnik Вірменія

QHA