ЄРЕВАН (QHA) -

Вірменська поліція попередила учасників протесту в Єревані про можливе застосування зброї у разі загрози нападу на органи державної влади.

У своїй заяві правоохоронці відзначають, що органи держвлади є об'єктами, які підлягають особливому режиму охорони.

Протестувальників закликали не піддаватися на заклики організаторів акції.

— Закликаємо громадян, неповнолітніх учасників мітингу, їхніх батьків проявити пильність, не піддаватися на заклики організаторів акції до незаконних дій, так званих "несподіваних дій", — йдеться у заяві поліції.

Тим часом лідер протесту, опозиційний депутат Нікол Пашинян заявив, що поліція не має права використовувати зброю проти мирних демонстрантів.

— Звичайно, це незаконно. Це так за всіма міжнародними правилами. Це ж не новина! Що означає використання зброї проти демонстрантів, які не здійснюють насильницьких дій? — сказав він.

Нагадаємо, вчора, 18 квітня, учасники протесту в Єревані приступили до блокади резиденції глави уряду Сержа Саргсяна, якого парламент обрав на пост прем'єр-міністра.

Пашинян закликав протестуючих не вступати у зіткнення з правоохоронцями і не завдавати шкоди державному майну.

Нагадаємо, вчора екс-президент Вірменії Серж Саргсян на спеціальному засіданні парламенту був обраний прем'єр-міністром країни. За кандидатуру політика проголосувало 77 депутатів Національних зборів, проти — 17. Вірменія, таким чином, перейшла до парламентської форми правління після ухвалення конституційних змін.

Джерело: News.am

QHA