КИЇВ (QHA) -

 

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) зареєструвала кримінальне провадження стосовно директора Національного антикорупційного бюро (НАБУ) Артема Ситника за нібито декларування недостовірної інформації.

Про це "Украинской правде" повідомив заступник керівника САП Максим Грищук.

— Ми за фактом зареєстрували, але не можемо розслідувати, ми визначили підслідність за Національною поліцією, — зазначив він.

 

За словами Грищука, САП не може розслідувати цю справу через конфлікт інтересів.

Так, реєстрацію провадження ініціював депутат "Народного фронту" Максим Поляков.

За словами Полякова, його заява стосувалася того, що в порушення законодавства Ситник і члени його сім'ї "скоїли майнову угоду" в окупованому Севастополі.

У прокуратурі підтвердили, що провадження стосується саме ділянки у Севастополі.

 

Раніше в Окружному адміністративному суді Києва заявили, що на Ситника подали до суду через декларацію і ділянку в Криму.

8 листопада суд відкрив провадження. Позов подала юридична компанія "Студія права". Там відзначили, що позов подали у зв'язку з інформацією у ЗМІ, оскільки Ситник нібито продав ділянку в анексованому Севастополі й не задекларував прибуток.

Сам директор НАБУ спростував цю інформацію і додав, що ділянку в Севастополі не продавав, а дружина переоформила її на знайому і грошей сім'я за це не отримувала.

 

Джерело: Украинская правда

QHA