ВАШИНГТОН (QHA) -

Президент Росії Володимир Путін міг доручити російському адвокату Наталі Весельницькій "посіяти хаос" у США за допомогою заяви про те, що вона була інформатором Кремля, коли зустрічалася з чиновниками президентської кампанії Дональда Трампа у 2016 році. Про це заявив сам глава Білого дому.

В американській розвідці заявили, що син Трампа — Дональд Трамп-молодший зустрічався з Весельницькою, щоб вивідати у неї можливий компромат на кандидата від демократів Хілларі Клінтон. У свою чергу Весельницька виявилася інформатором Юрія Чайки — колишнього генерального прокурора РФ.

Трамп упевнений, що це могло бути зроблено для того, щоб посіяти хаос у США у відповідь на рішучі дії Білого дому проти Кремля.

Нагадаємо, заступник міністра фінансів США Сігал Манделкер заявила, що Міністерство фінансів США планує продовжувати тиск на Росію, у тому числі, ввести додаткові персональні санкції за анексію Криму і можливе втручання РФ у вибори президента США. За її словами, Вашингтон сконцентрований на тиску на РФ через постійну дестабілізацію ситуації в Україні, зокрема, окупації Криму і систематичного порушення прав людини.

Джерело: CNN

QHA