СІМФЕРОПОЛЬ / АК'СМЕДЖИТ (QHA) -

Президент РФ Володимир Путін заявив, що спроба «українських диверсантів» нібито влаштувати теракти в Криму була зроблена Україною «з-за небажання або нездатності виконувати Мінські домовленості» щодо врегулювання конфлікту на Донбасі. Про це він повідомив під час засідання Ради безпеки РФ в окупованому Криму, передає ТАСС.

— Ясно, навіщо це було зроблено — тому що (в Україні) не хочуть або не можуть з якихось міркувань виконувати Мінські домовленості. Ясно, що зібралhttp://qha.com.ua/ru/politika/putin-pojaloval-v-krim-provedet-zasedanie-sovbeza/164444/ися ми за відомим приводом, після відомого інциденту — після припинення спроби проникнення на територію диверсійних підрозділів української армії. Судячи з усього, наші партнери в Києві ухвалили рішення загострити ситуацію, й ясно, навіщо вони це зробили, — сказав Путін.

Як повідомляло раніше QHA, президент Росії Володимир Путін прибув з візитом в анексований його країною Крим, де планує провести засідання Ради безпеки.

Нагадаємо, раніше ФСБ РФ розповсюдила заяву про запобігання в Криму терористичних актів, нібито підготовлених Головним управлінням розвідки Міноборони України. Зокрема, в російській спецслужбі заявили про виявлення в районі міста Армянська групи диверсантів, при затриманні яких загинув співробітник ФСБ Росії.

Крім того, ФСБ повідомила про «ліквідацію агентурної мережі» української розвідки.

Президент України Петро Порошенко в офіційній заяві назвав звинувачення російською стороною України в тероризмі в окупованому Криму безглуздими і цинічними. Глава держави зазначив, що Україна прагне відновити свою територіальну цілісність і суверенітет, включаючи деокупацію Криму, виключно політико-дипломатичними засобами.

ФОТО: інтернет

QHA