ВІДЕНЬ (QHA) -

Росія не має наміру повертати окупований Крим Україні і немає таких умов, які сприяли б цьому. Про це повідомив президент Росії Володимир Путін в інтерв'ю австрійському телеканалу ORF, опублікованому на сайті президента РФ.

Путін заявив, що немає і бути не може ніяких умов, щоб анексований півострів повернули Україні.

За його словами, в окупованому Криму стався нібито збройний переворот і захоплення влади, тоді як російська армія перебувала там на законних підставах, оскільки на півострові розташовувалася російська військова база.

— Перше, що ми зробили, — ми збільшили свій контингент для охорони наших Збройних Сил там, наших військових об'єктів, на які, ми бачили, вже готуються різні замахи і посягання. Ось з чого все почалося.

На питання журналіста про те, що за люди були на півострові в уніформі без розпізнавальних знаків, президент РФ підкреслив, що після так званого перевороту жителі Криму нібито «відчули себе у небезпеці», і Росії довелося забезпечити проведення незалежних вільних виборів.

QHA повідомляло, що заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз закликав Німеччину допомогти Україні в питанні деокупації Криму. Він висловив надію, що Німеччина не обмежиться невизнанням окупації Росією півострова.

QHA