МОСКВА (QHA) -

Президент РФ Володимир Путін вже визначився, де 18 березня проголосує на виборах президента Росії, заявив прес-секретар Дмитро Пєсков одному з російських ЗМІ.

Разом з тим, Пєсков відмовився назвати точне місце, куди російський лідер прибуде для участі в голосуванні.

— Визначився. Але де, поки не скажемо, — сказав він.

Нагадаємо, що на муніципальних виборах 2016 року і на виборах до Держдуми у 2017-му, Путін голосував на виборчій дільниці 2151, яка знаходиться в будівлі Російської академії наук на Ленінському проспекті у Москві. Найчастіше він голосує саме там — за місцем своєї прописки.

18 березня, за президентську посаду в РФ будуть боротися вісім кандидатів: Сергій Бабурін ("Російський загальнонародний союз"), Павло Грудінін (КПРФ), Володимир Жириновський (ЛДПР), Володимир Путін (самовисуванець), Ксенія Собчак ("Громадянська ініціатива"), Максим Сурайкін ("Комуністи Росії"), Борис Тітов (Партія Росту) і Григорій Явлінський ("Яблуко").

Раніше QHA повідомляла, що під час дебатів на одному з російських ефірів розплакалася кандидат у президенти РФ Ксенія Собчак. Собчак звинуватила своїх опонентів у тому, що вони є підставними кандидатами від влади, а Жириновський завжди грубіянить їй.

QHA