МОСКВА (QHA) -

Президент Росії Володимир Путін підписав указ, який відносить відомості про позаштатних співробітників Служби зовнішньої розвідки РФ (СЗР) до державної таємниці, йдеться на інтернет-порталі правової інформації РФ.

У документі зазначається, що державною таємницею є відомості «про тих співробітників, яких залучають до виконання розвідувальних завдань органів зовнішньої розвідки Росії, які не входять до кадрового складу Міноборони, СЗР і ФСБ».

До цього до державної таємниці мала стосунок тільки інформація про штатних співробітників органів зовнішньої розвідки.

Указ підписано від 3 вересня.

Відзначимо, вчора, 5 вересня, британська поліція опублікувала фото і назвала імена двох громадян Росії, яких підозрюють в отруєнні колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля і його доньки Юлії.

Підозрювані — Олександр Петров і Руслан Боширов. Прем'єр-міністр Великобританії Тереза ​​Мей заявила, що вони були співробітниками ГРУ. Обом чоловікам висунули звинувачення за чотирма пунктами: змова зі спробою вбивства, замах на вбивство, використання і зберігання забороненої речовини «Новачок» і заподіяння тяжких тілесних ушкоджень.

QHA повідомляло, що поліція Великобританії витратила на розслідування отруєння Сергія Скрипаля і його доньки Юлії 7,5 мільйонів фунтів стерлінгів (близько 10 мільйонів доларів). До розслідування залучили понад 104 співробітників поліції і 40 співробітників інших структур країни.

Колишнього агента російських спецслужб Сергія Скрипаля і його доньку Юлію госпіталізували 5 березня цього року в критичному стані після отруєння у британському Солсбері.

Джерело: publication.pravo.gov.ru

QHA