СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) - -

Президент Росії Володимир Путін прибув з візитом до анексованого його країною Криму. Програма візиту на даний момент на сайті прес-служби Кремля не опублікована.

РІА Новини повідомляє про попереднє засідання Путіна з членами Ради безпеки і відвідини ним Всеросійського молодіжного форуму «Таврида», який проходить на Бакальській косі в Криму з 1 липня по 24 серпня.

Минулого разу Володимир Путін відвідував анексований Крим 18 березня. Тоді він облетів на вертольоті місце будівництва Керченського мосту і провів нараду з «соціально-економічного розвитку Криму».

За два роки з моменту окупації Криму російськими військами Путін відвідав півострів як мінімум п'ять разів. Під час поїздки він проводив у Криму оперативні наради Ради безпеки, зустрічався з місцевою владою, населенням і діячами культури.

У свою першу поїздку до Криму в серпні 2014 року президент РФ відвідав будинок-музей Чехова і санаторій «Мрія», а також зустрівся з французьким політиком Філіпом де Вільє.

У серпні 2015 року в рамках триденної поїздки Путін провів в Ялті засідання президії Держради, зустрівся з представниками місцевих громадських організацій і занурився в батискафі на дно Чорного моря. Тоді ж президент країни-агресора поспілкувався з американським боксером-професіоналом Роєм Джонсоном.

ФОТО: ЕРА

QHA