МОСКВА (QHA) -

Президент Росії Володимир Путін заявив, що можуть бути «наслідки», якщо Україна і Грузія увійдуть до складу НАТО. Про це він повідомив під час зустрічі з послами і постпредами Росії сьогодні, 19 липня.

— На подібні агресивні кроки, які становлять пряму загрозу Росії, будемо реагувати пропорційно. Нашим колегам, які грають на загострення, прагнуть включити у тому числі, скажімо, Україну або Грузію до «військової орбіти» альянсу, варто було б подумати про можливі наслідки такої безвідповідальної політики, — зазначив він.

Путін додав, що біля російських кордонів наразі нібито відбувається розгортання баз і військової інфраструктури НАТО.

Нагадаємо, під час саміту країни-члени НАТО заявили, що РФ має вивести війська з окупованих територій Донецької і Луганської областей. Вони також висловили підтримку врегулювання конфлікту на Донбасі.

QHA повідомляло, що РФ відреагувала на заклик НАТО вивести війська з Донбасу. У Міністерстві закордонних справ Росії заявили, що «поки малокорисний військовий блок НАТО звинувачує нас у провокаційній діяльності й продовжує скреготати зубами у Брюсселі, ми готуємося дивитися ЧС–2018».

QHA