МОСКВА (QHA) -

Підозрюваними у справі про отруєння екс-шпигуна Сергія Скрипаля і його доньки Юлії у Солсбері (Великобританія) є цивільні особи. Про це заявив президент РФ Володимир Путін.

Він зазначив, що російська влада знає, хто є підозрюваними.

— Ми, звичайно, подивилися, що це за люди. Ми знаємо, хто вони такі, ми їх знайшли. Сподіваюся, що вони самі з'являться і самі все розкажуть. Це буде краще для всіх. Нічого там особливого і кримінального немає, — сказав Путін.

Британська влада заявила, що замах на Скрипалів вчинили двоє агентів російської військової розвідки (ГРУ).

QHA повідомляло, що Великобританія оприлюднила імена підозрюваних в отруєнні Сергія Скрипаля і його доньки. Ними виявилися двоє громадян РФ — Олександр Петров і Руслан Боширов. Прокуратура Великобританії не запитуватиме екстрадицію росіян, оскільки, згідно з Конституцією РФ, видача громадян заборонена. Однак, якщо вони відвідають одну з країн ЄС, їх заарештують і передадуть Великобританії.

Нагадаємо, 5 березня Сергія Скрипаля і його доньку Юлію госпіталізували у критичному стані після отруєння в британському місті Солсбері.

Британська розвідка заявила, що нервово-паралітичну речовину «Новачок», якою отруїли Скрипаля і його доньку, виготовили на російській дослідницькій базі Шихани в Саратовській області.

Джерело: Крым.Реалии

QHA