КИЇВ (QHA) -

Президент України Петро Порошенко публічно попрощався з Росією під час форуму «Ялтинська європейська стратегія» (YES) у Києві.

Очільник держави зазначив, що Україна отримала підтвердження перспективи вступу до НАТО у липні на саміті Альянсу, тому російський вектор розвитку для держави розірвано.

За його словами, західні партнери неодноразово казали Києву, що їхні двері відкриті для України.

— Ініціатива зафіксувати в Конституції України курс на НАТО — це не тільки сигнал суспільству про твердість наших намірів, це не тільки намір зайвий раз помахати рукою Москві: «До побачення, наш ласкавий міша, повертайся у свій казковий ліс!». Це меседж і нашим західним партнерам: «Так як ви неодноразово вже нам казали, що двері відкриті, то навіть не сумнівайтеся, ми обов'язково зайдемо!

Також голова держави зазначив, що Україна переграла Росію і вже більше року, як Угода про асоціацію між Україною та ЄС набула чинності.

Раніше на форумі YES у Києві Порошенко зазначив, що за підсумками першого кварталу 2018 року капітальні інвестиції в Україну зросли на 26,5%.

За його словами, великі іноземні інвестори вірять в Україну і створюють робочі місця незважаючи на те, що війна з РФ триває.

QHA