МОСКВА (QHA) -

 

"Екс-прокурор" Криму, депутат російської Держдуми Наталія Поклонська заявила, що президент США Дональд Трамп не відвідує анексований півострів, тому що ще не дозрів, щоб визнати його російським, або ж його не відпускає дружина.

Про це Поклонська повідомила в інтерв'ю РИА Новости.

— В американського президента по горло своїх внутрішніх проблем, їхати до Криму — значить визнати його російським. Напевно, він до цього ще не дозрів. Або дружина не відпускає, — зазначила Поклонська.

 

У січні Наталія Поклонська запросила Дональда Трампа на півострів, щоб "показати усьому світу, що він є самостійним і порядним політиком". Поклонська заявила, що безпеку президенту США гарантуватимуть дивізіони зенітного ракетного комплексу С-400 "Тріумф", які розгорнули на окупованому півострові.

Прокуратура Автономної Республіки Крим підготувала щодо Поклонської підозри у військових злочинах.

Так, Поклонську підозрюють в участі у забороні діяльності Меджлісу кримськотатарського народу; затвердження вироку заступнику голови Меджлісу Ахтему Чийгозу і ще п'ятьом кримським татарам нібито за організацію масових заворушень.

У США заявили, що підтримуватимуть політику невизнання анексії Криму Росією до відновлення територіальної цілісності України.

 

Джерело: РИА Новости

QHA