КИЇВ (QHA) -

 

Колишньому "міністру охорони здоров'я Криму" Петру Михальчевському, який звинувачується у державній зраді та зазіханні на територіальну цілісність України, загрожує більше 10 років ув'язнення.

Про це повідомив 3 жовтня прокурор відділу прокуратури Автономної Республіки Крим Ілля Салоннік.

— Прокуратура Автономної Республіки Крим підтримує публічне звинувачення у скоєнні зазначеною особою державної зради, а також інших злочинів, пов'язаних з посяганням на територіальну цілісність України. За цим звинуваченням йому загрожує більше 10 років в'язниці.

За словами прокурора, зараз суд розглядає докази провини обвинуваченого.

— Судом визначено порядок дослідження доказів у судовому засіданні, триває дослідження доказів, після яких суд перейде на стадію допиту свідків. На цьому етапі розглядалися відеоматеріали, на яких обвинувачений виступав на стороні агресора — Російської Федерації, проти територіальної цілісності України. Ці матеріали стали основою для експертних досліджень, які в подальшому також заявлятиме прокуратура.

Відзначимо, 3 жовтня мало відбутися чергове засідання суду щодо справи Михальчевського, але його скасували "через зайнятість судді".

 

Нагадаємо, Петро Михальчевський обіймав посаду "міністра охорони здоров'я Криму" з березня по червень 2014 року. Його затримали співробітники СБУ в Києві на початку січня 2018 року. Як стало відомо, Михальчевського заарештували на два місяці. Його підозрюють у зраді та сприянні проведенню незаконного референдуму в Криму.

QHA