КИЇВ (QHA) -

Так званий екс-заступник міністра спорту Криму Фарух Камалов, обвинувачений у посяганні на територіальну цілісність України, визнав свою провину.

Як повідомили у прокуратурі АРК, Камалов також пішов на співпрацю зі слідством.

Фаруха Камалова засудили за статтею 110 Кримінального кодексу України ("Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України") на 5 років з випробувальним терміном 3 роки. Після цього він зміг виїхати до Криму. Про те, що Камалов залишив материкову Україну, також повідомив його адвокат Валентин Рибін.

Нагадаємо, Камалова звинувачували у тому, що, обіймаючи пост «заступника міністра спорту Республіки Крим», він навмисне вчиняв дії, спрямовані на шкоду суверенітету, територіальній цілісності та недоторканності України і сприяв іноземній державі у проведенні підривної діяльності проти України (ч. 1 ст. 111 КК України). За скоєння цього кримінального злочину передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 10 до 15 років.

Фаруха Камалова затримали 2 лютого 2018 року на адміністративному кордоні з Кримом у Херсонській області. Співробітники кримського главку Служби безпеки України були обізнані про його поїздку і очікували його на пункті пропуску "Каланчак".

Джерело: Крым.Реалии

QHA