СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

 

Новим "начальником" прикордонного управління ФСБ Росії в анексуваному Криму і Севастополю став російський контр-адмірал Сергій Станкевич.

Указ про його призначення підписав президент Росії Володимир Путін.

Як повідомила прес-служба "уряду" Севастополя, сьогодні, 9 жовтня, Станкевича представили "голові" міста Дмитру Овсяннікову.

Сергій Станкевич народився 27 січня 1963 року в російському Калінінграді.

З 2003 — 2013 рр. проходив службу в Центральному апараті Прикордонної служби ФСБ Росії. У 2013 — 2018 рр. був начальником прикордонного управління ФСБ Росії у Брянській області. Звання контр-адмірала отримав у 2014 році.

До Станкевича прикордонне управління ФСБ Росії в анексованому Криму і Севастополі очолював Дмитро Звірик. Його призначили на цю посаду після анексії Криму Росією. До цього, з 2011 року, Звірик керував Чорноморсько-Азовським прикордонним управлінням берегової охорони РФ.

 

8 жовтня президент Росії Володимир Путін затвердив колишнього прокурора Адигеї Марка Большедворського "прокурором Севастополя". У свою чергу "голову" Севастопольської прокуратури Ігоря Шевченка призначили прокурором Республіки Адигея РФ.

На початку жовтня призначили нового "головного архітектора" в окупаційному уряді Севастополя. Ним став Олександр Моложавенко, який працював в адміністрації російського Волгограда.

Наприкінці серпня в анексованому Криму призначили нового начальника МВС. Згідно з указом президента РФ Володимира Путіна, його наступником став генерал-лейтенант поліції з Алтайського краю РФ Олег Торубаров.

 

Джерело: sevastopol.gov.ru

QHA