МОСКВА (QHA) -

 

Підприємство «Кримський рибкомбінат» подало до Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) позов проти України через "водну блокаду" анексованого Криму. Про це повідомив адвокат Олександр Молохов.

— Перший позов щодо водної блокади вже направлений до Європейського суду з прав людини від підприємства «Кримський рибкомбінат». Днями цей документ уже надійшов до Європейського суду з прав людини у Страсбурзі.

Молохов вважає, що окупаційній владі РФ потрібно "поставити руба питання протиправності санкцій через анексію Криму".

— Я дуже сподіваюся, що найближчим часом ми створимо громадську організацію «Фонд правового захисту інтересів Криму». Головним завданням організації стануть ці функції.

 

Раніше керівник програм демократичних процесів Українського незалежного центру політичних досліджень Юлія Тищенко заявила, що перекриття водопостачання Криму недешево обходиться РФ. За її словами, це штовхає російське керівництво до перегляду своєї політики щодо анексованого українського півострова. Тищенко зазначила, що у разі подачі води на анексований півострів немає можливості простежити, чи буде вона використана для потреб населення, або ж піде на підтримку «російської воєнщини» в Криму.

 

Джерело: РИА Крым

QHA