ВАШИНГТОН (QHA) -

Сенатор Джон Маккейн перед своєю смертю написав прощальне послання до жителів США. Послання зачитав близький друг політика і керівник його президентської кампанії у 2000 і 2008 роках Рік Девіс, який при цьому ледве стримував сльози на очах.

У своєму зверненні до американців Маккейн закликав їх не впадати у відчай перед труднощами і вірити у велич Америки.

— Ми громадяни найбільшої у світі країни, нації ідеалів. Ми благословенні й несемо благословення людству, коли відстоюємо наші ідеали у нас і на всій планеті ... Не впадайте у відчай через існуючі труднощі, вірте в поклик і велич Америки. Американці ніколи не здаються. Ми не відступаємо. Ніколи не ховаємося від історії. Ми робимо історію.

Сенатор також подякував своєму народу за честь служити йому і за життя, яке він зміг собі дозволити завдяки рокам в армії і політиці.

— Я намагався служити нашій країні з честю. Я робив помилки, але сподіваюся, що моя любов до Америки їх переважить.

Як повідомляють американські ЗМІ, прощальне звернення також містить замасковану критику президента США Дональда Трампа. Так, слова про роздування "первісного суперництва" сенатор Маккейн нібито адресував главі Білого дому.

— Ми послаблюємо нашу велич, коли плутаємо патріотизм з первісним суперництвом, яке сіє кривду, ненависть і насильство в усіх куточках земної кулі. Ми послаблюємо її, коли ховаємося за стінами, замість того, щоб руйнувати їх, коли сумніваємося у силі наших ідеалів і не віримо, що вони можуть бути великою силою змін, якою завжди були.

Нагадаємо, у грудні 2017 року Джон Маккейн закликав президента США Дональда Трампа розширити продаж Україні летальної зброї.

Маккейн заявив, що санкціонована торгівля зброєю і боєприпасами має стати першим кроком допомоги Україні.

Раніше повідомлялося, що українці принесли квіти до будівлі посольства США у Києві в пам'ять про сенатора США Джона Маккейна, який помер 25 серпня у віці 81 року.

Нагадаємо, Джон Маккейн помер від раку мозку 25 серпня 2018 року. Політик відмовився від лікування і провів свої останні дні в оточенні своїх близьких.

Джерело: Гордон

QHA