КИЇВ (QHA) -

Голодуючий в Криму український активіст Володимир Балух привітав українців з Днем Державного прапора.

Листа від в'язня Кремля розмістив у своєму Facebook заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз.

У своєму листі український політв'язень висловив подяку всім однодумцям. Балух назвав справою честі дбайливо берегти історичну пам'ять українського народу.

— Неосяжно великою ціною, загубленими і скаліченими долями, мільйонами синів і дочок рідної землі сплачено історії за наше право мати свою державу, розвивати її ...

В'язень Кремля наголосив на важливості створення в Україні автокефальної церкви і підкреслив, що церква має служити народу, а не бути інструментом розбрату та ідеологічних диверсій.

Відзначимо, Володимир Балух продовжує голодування 158-й день.

Раніше Балух у своєму листі з СІЗО повідомив, що влада Кремля тримається на пропаганді й залякуванні.

Володимир Балух — кримський фермер, який вивісив у 2014 році на своєму будинку український прапор, за що піддався репресіям в Криму. У листопаді 2016 року Володимир прикріпив на свій будинок табличку з написом «вул. Героїв Небесної Сотні, 18». За його словами, після цього йому почали надходити погрози від місцевої адміністрації та поліції, що якщо він не зніме табличку, то у нього вдома можуть "знайти" наркотики або зброю, що, власне, і сталося.

Підконтрольний Росії Роздольненський районний суд засудив Володимира Балуха до 5 років колонії загального режиму і штрафу 10 тисяч рублів (близько 4 тис. гривень).

QHA