МОСКВА (QHA) -

Пом'якшення пенсійної реформи в Росії, а саме підвищення пенсійного віку для жінок до 60-ти років замість 63-х, обійдеться країні більш, ніж у 3 трильйони рублів. Про це повідомила заступник прем'єр-міністра РФ Тетяна Голікова.

Раніше Міністр фінансів РФ Антон Сілуанов заявив, що зміна пенсійної реформи коштуватиме бюджету країни 500 мільярдів рублів за шість років.

Відзначимо, що вчора, 29 серпня, президент Росії Володимир Путін запропонував пом'якшити пенсійну реформу після того, як в РФ і на території анексованого Криму відбулися масові протести. При цьому, саме партія «Єдина Росія» раніше виступала за те, щоб підвищити пенсійний вік до 65 років для чоловіків і до 64 — для жінок.

QHA повідомляло, що у Сімферополі заборонили проводити мітинг проти російської пенсійної реформи, який був призначений на 2 вересня.

Нагадаємо, 29 липня у Севастополі провели мітинг проти пенсійної реформи РФ. Організаторами акції стали представники ліворадикальних організацій. На мітинг вийшло близько 20 осіб. Місцевий активіст Олександр Демидов сказав, що кримчанам «соромно виступати проти російського уряду».

Джерело: Крым.Реалии

QHA