СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Сьогодні, 15 травня, "суд" над Ісмаїлом Рамазановим перервався через повідомлення про замінування будівлі "Сімферопольського районного суду", повідомляє громадська організація "Кримська солідарність" на своїй сторінці у Facebook.

За інформацією правозахисників, люди були змушені спішно залишити залу засідань. Сьогодні очікувалося оголошення рішення "суду" щодо продовження запобіжного заходу Ісмаїлу Рамазанову.

Тим часом, за словами людей, які прибули підтримати Рамазанова, інформація про "замінування" будівлі "суду" щонайменше викликає сумнів і є "дивною".

— З усього видно, це було зроблено театралізовано, — сказав один з присутніх на суді.

Інший учасник "судового" засідання повідомив, що коли "суддя" почала ставити незручні запитання слідчому, забіг судовий пристав і повідомив про замінування.

Російські окупанти також перешкоджають проведенню відеозйомки правозахисникам.

Раніше повідомлялося, що підконтрольний Кремлю Верховний суд Криму відхилив апеляцію адвоката у справі Рамазанова.

У той день до зали «суду» не пустили навіть батька Рамазанова.

QHA повідомляло, що підконтрольний Кремлю Сімферопольський районний суд залишив кримськотатарського активіста Ісмаїла Рамазанова під арештом до 18 травня 2018 року. Адвокат Рамазанова просив «суд» змінити запобіжний захід на домашній арешт, але суддя відмовила.

Нагадаємо, Ісмаїл Рамазанов був затриманий 23 січня, після проведеного в його будинку обшуку. Окупанти звинуватили його у розповсюдженні в інтернеті відомостей, які розпалюють міжнаціональну ворожнечу і міжрелігійну ненависть. Силовики стверджують, що Рамазанов спілкувався у забороненому в Росії інтернет-радіо Zello.

QHA