КИЇВ (QHA) -

Президент України Петро Порошенко заявив, що ще чотири роки тому українці не могли й мріяти про таке поширення української мови, яке спостерігається сьогодні. Про це глава держави заявив під час церемонії підняття Державного прапора у Дніпрі, повідомляє прес-служба глави держави.

За його словами, до української мови повертаються ті, хто колись від неї відійшов.

Глава держави зазначив, за час свого президентства він спільно з парламентом і урядом втілює послідовну стратегію підтримки української мови.

— Її стає все більше й більше. Вона наповнює собою радіо, телебачення, кінематограф, книжкові магазини. Це те, про що чотири роки тому, ми навіть мріяти не могли. До мови повертаються ті, хто колись від неї відійшов. Опановують її ті, хто раніше не знав. Радіючи цим позитивним змінам, я хотів би щиро подякувати російськомовним громадянам України за розуміння і сприйняття наших зусиль з розвитку державної мови.

Президент зазначив, що днями соціологи оприлюднили дані опитування, які «тішать і приємно вражають показниками патріотизму українців і гордістю за своє українське громадянство».

— Це точно те, чого не очікував побачити ворог.

Раніше повідомлялося, що президент України Петро Порошенко вирішив підписати указ про невідкладні заходи щодо зміцнення державного статусу української мови.

QHA