ТОРОНТО (QHA) -

Країни "Великої сімки" — G7 мають намір притягнути Російську Федерацію до відповідальності за агресію в Україні, йдеться у заяві Державного Департаменту США за підсумками зустрічей міністрів закордонних справ у канадському Торонто.

У заяві наголошується, що західні країни закликають РФ виконувати Мінські домовленості і повернути контроль Україні над Кримом.

— Ми єдині в нашому намірі притягнути Росію до відповідальності за дії в Україні. G7 закликає Росію виконати свої зобов'язання у рамках Мінських угод, знизити рівень насильства і повернути Україні контроль над Кримом, — йдеться у повідомленні.

На саміті у Торонто країни G7 також відзначили, що Росія має бути конструктивним партнером щодо Сирії, інакше її можуть притягнути до відповідальності.

— Країни G7 згодні з тим, що Росія має припинити створювати перешкоди на шляху світу, дотримуватися зобов'язань відповідно до резолюції 2401 РБ ООН, і змусити режим Асада зробити те ж саме, — йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що "Велика сімка" солідарна з Україною щодо Криму і Донбасу.

Нагадаємо, раніше посол України в Канаді Андрій Шевченко повідомив, що Україну вперше запросили на зустріч міністрів закордонних справ країн «Великої сімки» у канадському Торонто.

QHA