КИЇВ (QHA) -

Посли країн "Великої сімки" в Україні висловили глибоку стурбованість у зв'язку із ситуацією з в'язнем Кремля Олегом Сенцовим та іншими українськими політв'язнями в Росії.

Дипломати закликали до якнайшвидшого звільнення українців шляхом обміну. Про це повідомляється в Twitter канадського головування в групі послів G7.

— Ми глибоко стурбовані ситуацією з Олегом Сенцовим та іншими українськими в'язнями і затриманими в Росії. Їхнє звільнення, як частина ширшого двостороннього обміну затриманими, буде важливим гуманітарним кроком, — йдеться у заяві.

Відзначимо, сьогодні український уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова на своїй сторінці у Facebook повідомила, що до українського політв'язня Олега Сенцова можуть застосовувати примусове годування.

Вона звернулася до заступника міністра юстиції України Івана Орєшнікова з проханням внести заяву щодо порушення прав українського режисера до Європейського суду з прав людини. Як писало QHA, російський омбудсмен Тетяна Москалькова назвала голодування Олега Сенцова "лікувальним". За її словами, Олег Сенцов не схуд, а додав у вазі.

QHA