СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

 

"Адміністрація" Сімферополя перекрила шлагбаумами цілий квартал у центрі міста.

Йдеться про ділянку вулиці Горького — від вулиці Пушкіна до вулиці Жуковського, де розташовані "міськадміністрація" і "парламент Республіки Крим".

Пульти від цих шлагбаумів є тільки у "чиновників", і проїхати цією ділянкою вулиці можуть на своїх автомобілях тільки вони.

Містяни у соціальних мережах обурюються через те, що для них проїзд цією частиною міста закритий. І збираються зламати шлагбауми.

Тим часом, "адміністрація" міста, пояснюючи установку шлагбаумів, посилається на свою ж постанову від 26 травня 2017 року. Цей "документ" дозволяє встановити шлагбаум відповідно до "федерального закону щодо протидії тероризму" і у зв'язку з необхідністю створити "умови для безпечного функціонування адміністрації".

 

Раніше "мер" Сімферополя Ігор Лукашев заявив, що у центрі міста усі паркувальні місця мають бути платними. Таким чином він хоче боротися з великою кількістю автомобілів.

23 – 24 жовтня у Сімферополі сталося три аварії, у результаті чого автомобілі зносили огорожі, врізалися у стовпи, падали в річку.

QHA