КИЇВ (QHA) -

 

Російський правозахисник Микола Щур отримав від незаконно засудженого в Росії українського режисера Олега Сєнцова лист. Політв'язнь написав, що почуває себе краще, ніж місяць тому, зазначив Щур в своєму Facebook.

— Сам я почуваюся набагато краще, ніж місяць тому. Аналізи, звичайно, ще не хороші, але вже і не погані, як раніше. Капати теж в кінці минулого тижня перестали. Тепер, в основному, дієта, спостереження і таблетки. Тож не турбуйтеся там особливо — я вижив, — цитує Сєнцова правозахисник.

 

 

 

 



31 жовтня в Федеральній службі виконання покарань Росії заявили, що український політв'язень Олег Сєнцов приймає звичайну їжу, яку йому порекомендували лікарі, і знаходиться під їхнім наглядом.

Та між іншим, 26 жовтня Сєнцов попросив опублікувати його заповіт.

Сенцов припинив голодування 5 жовтня. Режисер тримав голодування з 14 травня 2018 року із вимогою відпустити всіх українських політичних в'язнів в Росії і Криму.

25 серпня 2015 Північно-Кавказький окружний військовий суд засудив Сэнцова до 20 років позбавлення волі з відбуванням у колонії суворого режиму. Його звинуватили нібито в підготовці теракту.

QHA