КИЇВ (QHA) -

Розгляд Верховною Радою проекту Державного бюджету України на 2017 рік на поточному пленарному тижні з 5 по 9 грудня не запланований. Про це сказав голова Верховної Ради Андрій Парубій під час Погоджувальної ради у понеділок, передає УНН.

— У вівторок виповниться 25 років ЗСУ і тому пропонуватиметься, щоб на перший розділ нашого тематичного дня ми залишили питання національної безпеки та оборони. Це близько 7 законопроектів, — сказав Парубій.

Також він зазначив, що у вівторок на вечірньому засіданні парламент розгляне законопроекти, необхідні для затвердження Державного бюджету України на 2017 рік.

У середу Парубій намітив обговорити низку надважливих законопроектів, оскільки відзначається день місцевого самоврядування. Четвер — це питання транспорту.

— Пропонується, щоб питання транспорту ми розглянули до обіду, — уточнив спікер Верховної Ради.

Верховна Рада отримала доопрацьований Кабміном проект Державного бюджету на 2017 рік. Доопрацьований для другого читання законопроект з'явився у списку зареєстрованих на сайті Ради.

Проект Держбюджету-2017 до другого читання передбачає виділення 1 млрд гривень на оборону. Також закладене обіцяне Гройсманом підвищення мінімальної зарплати до 3200 у місяць.

Фракція «Народний фронт» не голосуватиме за бюджет, поки депутати не приймуть закон про спецконфіскаціі.

QHA