КИЇВ (QHA) -

Верховна Рада сьогодні, 15 березня, дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт народного депутата з фракції "Опозиційний блок" Євгена Бакуліна.

Бакуліна підозрюють у привласненні і відмиванні коштів в особливо великих розмірах. Подання на притягнення депутата до відповідальності представляв генеральний прокурор Юрій Луценко. За затримання нардепа проголосувало 252 народних обранця. Рішення з цього питання було ухвалено.

Перед цим з трибуни парламенту виступив генпрокурор Юрій Луценко, який розповів про суть кримінального провадження, в якому фігурує Бакулін.

Луценко заявив, що Бакулін перебуває за межами України і тривалий час не з'являється ні на засіданні Верховної Ради, ні в Україні взагалі.

— Слідство у даний час не може встановити його місцезнаходження, — зазначив генпрокурор.

Раніше повідомлялося, що Бакулін зник безвісти і не виходить на зв'язок. Спікер Верховної Ради Андрій Парубій зазначив, що якщо протягом 5 днів нардеп так і не вийде на зв'язок, регламентний комітет Верховної Ради розгляне подання генпрокурора на зняття депутатської недоторканності для його затримання і арешту.

Нагадаємо, 2 лютого генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що Генеральна прокуратура звернеться до Верховної Ради з проханням позбавити депутатської недоторканності нардепа від "Опозиційного блоку" Євгена Бакуліна, щоб притягнути його до кримінальної відповідальності.

Відзначимо, Бакуліна хочуть притягнути до кримінальної відповідальності за статтями 255 (створення організованого злочинного угруповання), 191 (розкрадання державних коштів) та іншими статтями.

QHA