КИЇВ (QHA) -

Верховна Рада планує сьогодні, 22 травня, у другому читанні розглянути законопроект про Антикорупційний суд. Про це повідомляється у порядку денному Верховної Ради, опублікованому на сайті парламенту.

Так, у першому блоці Рада планує розглянути питання аграрної політики, зокрема, законопроект «Про внесення змін до Земельного кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо стимулювання створення й розвитку сімейних фермерських господарств і припинення корупційних зловживань у сфері розпорядження землями державної та комунальної власності» .

У першому читанні Рада також розгляне законопроект «Про внесення зміни до Закону України «Про державні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України», а також питання національної безпеки і оборони.

Законопроект «Про Антикорупційний суд», внесений президентом України Петром Порошенко, ВР розгляне у другому читанні.

Окрім цього, може бути розглянутий законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про державну підтримку засобів масової інформації та соціального захисту журналістів» (щодо протидії ворожій пропаганді і поліпшенню інформаційного забезпечення громадян України, які постраждали у результаті військових дій, місцем проживання яких є територія Донецької і Луганської областей, де органи державної влади України здійснюють свої повноваження)».

Раніше QHA повідомляло, що в Раді зареєстрували 4 законопроекти про Антикорупційний суд.

Нагадаємо, спікер парламенту Андрій Парубій повідомив, що на поточному пленарному тижні депутати мають ухвалити законопроект «Про Антикорупційний суд».

QHA