КИЇВ (QHA) -

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні уряду в середу заявив, що основою реформи Державної фіскальної служби 2017 року буде технічне переоснащення.

— На чому реформована система базуватиметься? На оновленні, на якісному технічному забезпеченні. Ми повинні встановлювати сканери, програмне забезпечення, покращувати систему ризиків, активізувати систему тарифоутворення, сказав Гройсман.

За словами прем'єра, реформа ДФС усуне корупцію і забезпечить економічне зростання.

У нас є надзвичайно багато завдань, але я впевнений в тому, що 2017 року ми повинні системно з ними впоратися. В принципі, всі рішення нам відомі, запевнив глава українського уряду.

Присутній на засіданні уряду міністр фінансів Олександр Данилюк повідомив, що у нього вже є бачення реформи ДФС та перших кроків щодо її імплементації.

Перше це реорганізація ДФС у два етапи, друге  це зміна внутрішньої організаційної культури центрального апарату. Чинна система є застарілою і не відповідає вимогам сучасних податкових адміністрацій,  зазначив Данилюк під час засідання.

Раніше на зустрічі з представниками ділових кіл країни Володимир Гройсман визнав, що Державна фіскальна служба — чемпіон зі скарг з боку українського бізнесу.

QHA