КИЇВ (QHA) -

Росія має припинити тактику викрадань і тортур з метою переслідування інакомислячих в окупованому Криму. Про це повідомляється на сторінці посольства США в Україні у Twitter.

— Росія має повернути кримчан їхнім сім'ям і припинити тактику примусових зникнень і тортур з метою переслідування і придушення їхнього політичного інакомислення, — йдеться у повідомленні.

У диппредставництві відзначили, що стурбовані викраденням кримського татарина Ервіна Ібрагімова в окупованому Криму.

— Ервіна Ібрагімова, члена виконкому Всесвітнього конгресу кримських татар і регіонального Меджлісу, зупинили в його машині й викрали люди в уніформі. Він намагався втекти, але його кинули в мікроавтобус. Ми глибоко стурбовані зникненням кримчан, зокрема Ервіна.

QHA повідомляло, що родичі політв'язнів розповіли в ОБСЄ про злочини Кремля в Криму. У засіданні круглого столу «Порушення прав людини і міжнародні злочини в Криму» взяли участь дружина фігуранта «справи Веджіє Кашка» і мати фігуранта «справи 26 лютого» Аліє Дегерменджі, а також батько викраденого на анексованому півострові Ервіна Ібрагімова Умер. Батько Ервіна Ібрагімова попросив ОБСЄ допомогти з пошуками сина, якого викрали у 2016 році.

QHA