НЬЮ-ЙОРК (QHA) -

Росія планує привезти групу кримських татар з окупованого півострова на 17-й Постійний форум ООН з питань корінних народів. Про це повідомила член Меджлісу кримськотатарського народу, директор інформаційного агентства QHA («Кримські новини») Гаяна Юксель, передає кореспондент QHA.

— Тут очікується група кримських татар з окупованого півострова. Цілком можливо, що російська сторона привезе їх і задіє ці нечисленні колаборантські сили, які за їхнім сценарієм мають приїхати і розповісти, що на півострові все нормально і ніхто не переслідується, — зазначила вона.

Однак, Гаяна Юксель додала, що це поки попередня інформація, і делегація кримських татар має намір реагувати на усі незаконні заяви з боку колаборантів.

QHA повідомляло, що Постійний форум ООН з питань корінних народів відкриється у Нью-Йорку (США) сьогодні, 16 квітня. Делегація Меджлісу кримськотатарського народу проведе сайд-івент під егідою постійної місії України в ООН, присвячений тимчасово окупованому Криму о 14:00 за Нью-Йорком (21:00 за Києвом).

QHA