МОСКВА (QHA) -

Міністерство закордонних справ (МЗС) Росії відреагувало на заклик НАТО вивести російські війська з Донбасу і заявило, що замість того, щоб звертати увагу на заклики НАТО, РФ готується дивитися Чемпіонат світу – 2018. Про це повідомили на сторінці МЗС РФ у Twitter.

— Поки марний військовий блок НАТО звинувачує нас у провокаційній діяльності та продовжує скреготати зубами у Брюсселі, ми готуємося дивитися ЧС – 2018, — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, під час саміту країни-члени НАТО заявили, що РФ має вивести війська з окупованих територій Донецької і Луганської областей. Вони також висловили підтримку врегулюванню конфлікту на Донбасі.

QHA повідомляло, що 11 липня, у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі стартував дводенний саміт, на якому присутні лідери країн учасників військово-політичного альянсу і партнери Північноатлантичного блоку, у тому числі — Україна.

Раніше генсекретар НАТО Йенс Столтенберг назвав основні теми саміту, серед яких: стримування і посилення оборони, боротьба з тероризмом і зміцнення стабільності, розширення взаємовигідного співробітництва з ЄС, модернізація НАТО, справедливий розподіл відповідальності та спільні цінності альянсу.

QHA