КИЇВ (QHA) -

Росія має компенсувати збитки Україні через будівництво Керченського мосту. Про це повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час засідання Кабінету міністрів.

— Наші підприємства також зазнають збитків, і усі ці збитки будуть виставлені Російській Федерації у якості компенсації.

Міністр інфраструктури підкреслив, що Україна направила відповідні документи до міжнародних інстанцій.

Омелян додав, що Керченський міст є інструментом впливу на Україну.

— Міст є інструментом політичного та економічного впливу на Україну. Ці дії спрямовані на блокування Керченської протоки не тільки для українських кораблів під українським прапором, а й для суден усіх країн світу, — зазначив він.

Нагадаємо, Прокуратура Автономної Республіки Крим проводить досудове розслідування у зв'язку із порушенням правил екологічної безпеки під час будівництва транспортного переходу через Керченську протоку.

За повідомленням прокуратури, досудове розслідування проводиться спільно зі слідчим відділом Головного управління Національної поліції в АР Крим і м. Севастополі. У прокуратурі зазначили, що орієнтовні збитки, завдані навколишньому середовищу Чорного і Азовського морів, складуть не менше 10 млрд грн.

QHA