МОСКВА (QHA) -

Росія включила окупований Крим до міжнародного культурно-туристичного маршруту «Святині нерозділеного християнства», який представить спільно з Італією у Раді Європи. Про це повідомила заступник міністра культури РФ Алла Манілова.

Цей маршрут РФ та Італія планують включити до загальноєвропейської програми «Культурні маршрути».

Форум "Святині нерозділеного християнства" у рамках «Днів російської духовної культури в Італії» відкрився у Римі 1 лютого, де і буде представлений культурно-туристичний маршрут.

— У Ради Європи багато програм, одна з них називається угода про культурні маршрути. Під ними маються на увазі історико-культурні маршрути в прямому сенсі, туди ж входить релігійний туризм, тому що це фундамент культури, і гастрономічний туризм — як те, що дуже яскраво виражає специфіку конкретного місця або цивілізації, — зазначила Манілова.

Чиновниця заявила, що такі релігійні маршрути грають величезну роль у культурному просторі Ради Європи, сертифікація якого приводить до зростання довіри і збільшення числа європейських туристів.

Таким чином, Росія робить чергову спробу легалізувати окупацію Криму — на цей раз за допомогою релігії.

Маршрут проходить через Москву, Санкт-Петербург, Кіров, Перм, Крим, Уфу, Тобольськ та Нижній Новгород.

QHA повідомляло, що Росія використовує заходи в Криму для легалізації тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, як суб'єктів РФ. У 2018 році Російською Федерацією запланована низка заходів на території анексованого півострова.

Джерело: РИА Новости

QHA