СІМФЕРОПОЛЬ/АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

РФ через національно-культурні товариства окупованого Криму намагається активізувати заходи, спрямовані на пропаганду в країнах Євросоюзу ідеї «законності приєднання півострова до РФ», пише у Facebook керівник групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук.

При цьому російські окупанти активно розігрують карту грецької громади в окупованому Криму, як «корінного населення Криму» на противагу кримським татарам.

— Так, виконуючи вказівку з адміністрації президента РФ, між керівником регіональної національно-культурної автономії греком Криму Іваном Шонусом і главою муніципалітету Філіс (Греція) Христосом Паппусом досягнута домовленість про візит у період з 20 по 30 вересня в окупований Крим грецької делегації у складі 7 представників (Христос Паппус, Георгіос Крітікос, Дімітріос Стураітіс, Саввас Саввас, Василіос Георгіадіс, Костянтина Пападіма, Іоанніс Пападопулос), пише Тимчук.

Мета приїзду делегації — «розвиток двосторонніх відносин, реалізація спільних гуманітарних проектів». Фінансування візиту здійснюватиметься з міського бюджету Євпаторії (Крим), проект курується структурними підрозділами ФСБ РФ в окупованому Криму.

ФОТО: інтернет

QHA