КИЇВ (QHA) -

 

Подальша робота україно-російської комісії з питань рибальства в Азовському морі становить великі ризики і виклики для національних інтересів України.

Про це заявили у прес-службі представництва Президента України в АРК.

У відомстві зазначили, що раніше порушували питання, чи має комісія виконувати Договір з питань рибальства в Азовському морі від 14 вересня 1993 року.

Відзначається, що про ризики, пов'язані з роботою комісії, повідомляли у НАБУ і СБУ.

У той же час, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров у своєму Facebook повідомив, що голова російської делегації рибкомісії Ігор Рульов й досі перебуває у Києві.

— Я розумію, що Ігоря Рульова вивезли до Посольства РФ в Україні й при ньому постійно знаходяться російські дипломати, але де ж конкретні дії відповідальних міністерств і відомств, покликаних забезпечувати дотримання законів України?, — написав Чубаров.

 

QHA повідомляло, що 23 жовтня на засіданні російсько-української комісії з питань рибальства в Азовському морі Рефат Чубаров заявив про неприпустимість подібних перемовин, а також вимагав від СБУ видворити з України голову російської делегації рибкомісії за те, що він незаконно відвідував анексований Крим.

Чубаров додав, що Київ не зобов'язаний домовлятися з російською стороною про спільне використання рибних запасів Азовського моря "в умовах силового нахабства і агресії, які щодня демонструють російські військові кораблі в Азовському і Чорному морях".

QHA