КИЇВ (QHA) -

Перший віце-спікер Ірина Геращенко виключила можливість проведення позачергових виборів до Верховної Ради, передає кореспондент QHA.

— Оцінюю можливість перевиборів Ради як близьку до нуля. Як би не підігравали цим настроям парламентські та позапарламентські сили, на сьогодні немає передумов для цього. А ось передумови для того, щоб коаліція розширилася і ті політичні сили, які знаходяться в демократичному колі, посилили коаліцію своїм відповідальною позицією, є, — заявила народний депутат.

Точка зору Геращенко збігається з президентською. Петро Порошенко в середині березня дав українським телеканалам велике інтерв'ю, в якому зазначив, що вибори до парламенту пройдуть у 2019 році, спростувавши можливість дострокового розпуску Ради.

 — Парламент повинен провести свої чергові парламентські вибори у 2019 році, — сказав президент і додав, що час до виборів необхідно використовувати для впровадження реформ.

Порошенко впевнений, що сценарій дострокових виборів до Ради є нереальним, оскільки, відповідно до Конституції, рішення про дострокові парламентські вибори і про розпуск парламенту приймає виключно президент України.

QHA