КИЇВ (QHA) -

Народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка» Ірина Луценко прогнозує прийняття державного бюджету України на 2017 рік в ніч з 22 на 23 грудня. Про це вона повідомила у розмові з журналістами після засідання Погоджувальної ради у понеділок.

— Я думаю, бюджет підтримають фракції «Народного фронту» і БПП. Думаю, що «Самопоміч» також підтримає, і ще ряд депутатських груп. Розгляд бюджету завершимо в ніч з четверга на п'ятницю цього тижня, пообіцяла Луценко.

Нардеп вважає, що всі парламентські фракції налаштовані на продуктивну роботу, тому головний фінансовий документ країни візьмуть до настання нового року.

Депутати налаштовані на прийняття бюджету і на нормальну роботу 2017 року,  сказала вона.

Відповідаючи на питання, чому прийняття держбюджету прогнозується саме вночі, Луценко пояснила, що це, перш за все, пов'язано з великою кількістю бюджетних законопроектів, які необхідно прийняти перед голосуванням за основний фінансовий документ.

Все фракції і групи озвучили сьогодні дуже багато законів, які потрібно прийняти на цьому тижні для ухвалення бюджету. Це і законопроекти, пов'язані з подальшим розвитком судової реформи, і законопроекти про автономізацію закладів охорони здоров'я, і ​​ряд інших законопроектів, сказала Ірина Луценко.

Як повідомлялося раніше, Верховна Рада має намір розглянути проект державного бюджету на 2017 рік у другому читанні 22 грудня.

QHA