КИЇВ (QHA) -

Рада національної безпеки і оборони (РНБО) ввела санкції проти українського представництва агентства «РИА Новости». Про це повідомляється в додатку до рішення РНБО.

Обмежувальні заходи ввели на три роки. Згідно з санкціями, забороняється надання телекомунікаційних послуг і використання телекомунікаційних мереж загального користування, збільшення розміру статутного капіталу господарських підприємств, в яких представник іноземної держави володіє більш ніж 10% статутного капіталу, а також блокування доступу до сайту www.rian.com.ua.

QHA повідомляло, що співробітники СБУ затримали у Києві директора українського відділу "РИА Новости-Украина" Кирила Вишинського за підозрою у державній зраді.

Речниця СБУ Олена Гітлянська повідомила, що співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою АР Крим розкрили діяльність мережі медіаструктур, підконтрольних Російській Федерації.

Пізніше Росія відреагувала на затримання директора "РИА Новости Украина" і пообіцяла вжити "відповідних заходів".

Нагадаємо, Херсонський міський суд ухвалив рішення заарештувати Кирила Вишинського на 60 діб без права внесення застави.

QHA