ЯДРІН (QHA) -

У російському місті Ядрін депутат від провладної партії вирішив демонтувати гірку і гойдалки в одному з житлових мікрорайонів.
Поштовхом до цього став провал передвиборчої кампанії депутата, який балотувався у члени районної ради по округу, де напередодні виборів був встановлений дитячий майданчик. Про це повідомляє один з опозиціонерів регіону в своєму блозі.

Згідно з повідомленням, депутат Олексій Жарков, директор місцевого підприємства, що займається ремонтом доріг, використовував місцеві ЗМІ для підкупу виборців. Місцева газета нібито випадково знайшла «невідомого благодійника», який встановив 2 гойдалки і маленьку гірку. Ним «випадково» виявився той же Жарков, який «випадково» брав участь у виборах у депутати районної ради.

Незважаючи на підкупи ЗМІ та маніпуляції громадською свідомістю, які були замасковані під благодійність, вибори він програв. Після цього не минуло й місяця, як робітники демонтували всі нечисленні гойдалки, де дітвора могла весело проводити час.

Мешканці мікрорайону щиро обурилися такому вчинку і викликали поліцію, але та лише потопталися на місці, де раніше був дитячий майданчик і поїхала, не зробивши жодних дій.

 

QHA