МОСКВА (QHA) -

Уповноважений з прав людини в Росії Тетяна Москалькова пообіцяла, що вона або співробітники її офісу відвідають українського політв'язня Олега Сенцова.

— Його відвідував уповноважений з прав людини в суб'єкті Федерації. Я обіцяю, що обов'язково ми відвідаємо Сенцова, я або мої співробітники, — зазначила вона.

Москалькова також повідомила, що український омбудсмен Людмила Денисова планує відвідати заарештованого в обвинуваченні у державній зраді директора «РИА Новости Украина» Кирила Вишинського.

— Сьогодні я розмовляла з Денисовою, вона мені повідомила, що звернулася з приводу моїх відвідин до відповідних органів влади і очікує на відповідь, — сказала вона.

QHA повідомляло, що Олег Сенцов дав згоду на підтримуючу терапію. У прес-службі ФСВП відзначили, що за час голодування у політв'язня не спостерігалося погіршення стану здоров'я.

Нагадаємо, український режисер Олег Сенцов, незаконно засуджений в РФ, розпочав голодування 14 травня, вимагаючи від російської влади звільнити українських політв'язнів.

Речниця Міністерства закордонних справ України Мар'яна Беца заявила, що Україна розглядає усі можливі варіанти звільнення Олега Сенцова. Вона підкреслила, що можливий варіант обміну Олега Сенцова на директора «РИА Новости Украина» Кирила Вишинського, якого затримали у Києві за підозрою у державній зраді.

Джерело: Крим.Реалії

QHA