МОСКВА (QHA) -

У Міністерстві закордонних справ Росії заявили, що країна може припинити авіаційне сполучення зі США через складність отримання американських віз. Про це повідомляється у заяві МЗС, опублікованій на сайті відомства.

— Ситуація з видачею американських віз в Росії вкрай гнітюча. Офіційний термін очікування співбесіди ... нещодавно розтягнули до 250 днів, тобто, 8 місяців. Іншими словами, звертатися за візами стає безглуздо, — йдеться у заяві.

Окрім цього, РФ звинуватила США у «свідомій навмисній блокаді, як додаткового важеля тиску».

— Уже навіть не можна виключити, що наші країни залишаться без авіаційного сполучення. «Аерофлот», який єдиний здійснює регулярні рейси між Росією і США, може буде змушений їх припинити, адже екіпажі відчувають зростаючі труднощі з отриманням американських віз.

Нагадаємо, спікер Державного департаменту США Хізер Нойерт заявила, що адміністрація США наразі розглядає нові санкції проти Росії.

QHA повідомляло, що 6 квітня США внесли до списку санкцій 38 російських бізнесменів, офіційних осіб і компаній, заявили у Міністерстві фінансів США. Усього — 7 російських бізнесменів і 14 компаній, а також 17 російських чиновників.

QHA