КИЇВ (QHA) -

Росія не допускає українських медиків для надання допомоги українським політв'язням. Про це повідомила виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун під час акції на підтримку Олега Сенцова біля посольства Росії.

Вона зазначила, що вийшла на акцію, щоб підтримати Сенцова і вимагати звільнення усіх політв'язнів Кремля.

— Я нещодавно була у Женеві, там виступала перед Всесвітньою асамблеєю охорони здоров'я і говорила саме про наших політв'язнів. І про те, що Російська Федерація не дозволяє нам доступ, як лікарів, до них, щоб ми могли їм допомагати. І ми не знаємо, в якому вони стані, — зазначила вона.

Супрун закликала міністрів охорони здоров'я світу, які належать до Всесвітньої організації охорони здоров'я, вимагати від РФ звільнити українських політв'язнів.

Нагадаємо, адвокат Микола Полозов заявив, що окупаційній владі Криму байдужа доля політв'язнів. Адвокат зазначив, що Сенцов готовий пожертвувати своїм здоров'ям і життям, щоб звільнити інших політв'язнів.

Нагадаємо, Сенцов розпочав голодування 14 травня, вимагаючи від російської влади звільнити 64 українських політв'язнів.

У зв'язку із цим омбудсмен Людмила Денисова звернулася до російської колеги Тетяни Москалькової з проханням перевірити умови його утримання.

QHA