МОСКВА -

Санкції проти Сирії на даний момент недоречні, тому Росія не підтримає їх прийняття в Раді безпеки ООН, заявив у вівторок на прес-конференції в Бішкеку президент Росії Володимир Путін.

— Що стосується санкцій відносно сирійського керівництва, то, я думаю, зараз це абсолютно недоречно. Це не допомагає, не допомогло б переговорному процесу, а тільки завадило б або підірвало довіру під час цього процесу, — заявив російський президент.

Переговори ж з сирійського конфлікту в Астані (Казахстан) Путін назвав «запасним майданчиком» на випадок невдалих переговорів у Женеві.

Читайте на QHA: Сирія — це пляма на совісті Ради безпеки ООН

Нагадаємо, за день до свого 65-річчя в Нью-Йорку помер постпред Російської Федерації при ООН Віталій Чуркін. За даними американських ЗМІ, причиною смерті стали проблеми з серцем.

У РБ ООН Віталій Чуркін захищав агресивні дії Кремля, виправдовував анексію Криму РФ і заперечував присутність російських військ на Донбасі. Стала широко відомою та викликала обурення світової громадськості цинічна фраза російського посла: «Дітей у Сирії посипають пилом, щоб видати їх за жертв бомбардувань».

Фото: інтернет

Джерело: АА

QHA