КИЇВ (QHA) -

Росія знаходиться в тотальній ізоляції і починає нести відповідальність за свої дії, заявив президент України Петро Порошенко сьогодні на церемонії відкриття нового лікувального корпусу Прикарпатського центру репродукції людини в Івано-Франківську.

За словами глави держави, Кремль помилково думав, що про українське питання і російську агресію в Україні міжнародне співтовариство забуде.

— Росія, яка думала, що про українське питання і про російську агресію в Україні забудуть, сьогодні виявилася в тотальної ізоляції, починає нести відповідальність, починаючи від збитого малайзійського літака, за який її притягнуть до суду, — сказав він.

Порошенко зазначив, що Київ завершує процес у Стокгольмському арбітражі.

Він зазначив, що РФ зобов'язали виплатити Україні $4 млрд 600 млн.

— Ми на сьогодні збудували систему захисту і зобов'язали Росію і "Газпром" заплатити Україні $ 4 млрд 600 млн, — заявив він.

Нагадаємо, раніше Порошенко повідомив, що Україна має намір використовувати усі можливі інструменти для захисту своїх інтересів в Азовському і Чорному морях у зв'язку із незаконним будівництвом РФ Керченського мосту.

За словами Порошенка, будівництво мосту істотно обмежує українське судноплавство в регіоні.

А 18 травня Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 травня 2018 року про введення санкцій проти Росії.

Джерело: Цензор.нет

QHA