МОСКВА (QHA) -

В окупованому Джанкої з 2017 року буде розгорнутий перший батальйон 97-го полку 7-ї десантно-штурмової дивізії ПДВ Росії. Про це повідомив голова комітету Держдуми з оборони, колишній командувач ПДВ РФ Володимир Шаманов.

— Відповідно до рішення колегії Міноборони в наступному році має розпочатися формування в Джанкої окремого батальйону 97-го десантно-штурмового полку, відтвореного в складі 7-ї дивізії ПДВ. Планується, що до кінця 2017 цей батальйон буде сформований, — сказав Шаманов.

За його словами, на базі цього батальйону протягом декількох років буде відтворений весь 97-й полк, який потрапив під скорочення в кінці 1990-х років.

Екс-глава ПДВ Росії заявив, що дане рішення було прийняте російським оборонним відомством нібито в зв'язку з високою ймовірністю провокацій в окупованому Криму з боку українських спецслужб.

Нагадаємо, як передавало QHA, на початку грудня окупанти сформували в складі сухопутного угруповання Чорноморського флоту історичний 32 армійський корпус, який існував з часів СРСР.

ФОТО: інтернет

QHA