МОСКВА (QHA) -

 

У Держдумі Росії заявили, що відзначають «нарощення військової загрози з боку київської влади» на Донбасі. Заяву опублікували на сайті Держдуми сьогодні, 18 жовтня.

— Спроба нового широкомасштабного військового наступу України в Донбасі укупі з новими фактами вбивств і терористичних актів проти його населення отримає адекватну відповідь і неминуче призведе до катастрофічних наслідків, — відзначили у Держдумі.

При цьому, в Росії вважають заходи на честь українських військових 14 жовтня «неонацистською ходою» і заявили, що українська влада нібито перетворює країну на «плацдарм боротьби з Росією та її народом».

— Прикладом тому, на думку депутатів, є, зокрема, спроби нинішньої української влади «зруйнувати справжню Православну Церкву, легалізувати підтримуваних українською державою розкольників і «освятити» з їхньою допомогою продовження війни проти росіян і російськомовних на Сході України», — йдеться у повідомленні прес-служби Держдуми.

Також Держдума занепокоїлася законодавчими ініціативами українських депутатів.

— Їхні норми прямо спрямовані на дискримінацію російськомовного населення і фактично на повну заборону використання російської мови.

 

Нагадаємо, влітку, під час саміту НАТО країни-члени Альянсу заявили, що Росія має вивести війська з окупованих територій Донецької і Луганської областей. Вони також висловили підтримку врегулюванню конфлікту на Донбасі.

Росія відреагувала на заклик НАТО і заявила про «даремність військового блоку НАТО» і скрегіт зубами у Брюсселі.

QHA